Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Warszawa

Serwis samochodowy Warszawa

Wybór sprawdzonego serwisu samochodowego w Warszawie nie jest łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę, jak wiele firm reklamuje się jako najlepsze na rynku. Każdy podaje za zaletę swojego serwisu atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość usług. W Jaro-Filtr mamy więcej atutów niż konkurencja. Znajdziesz u nas wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, opcję zamówienia części “od ręki” oraz nowoczesne wyposażenie i narzędzia diagnostyczne, dzięki którym wykonanie specjalistycznych badań jest możliwe w krótkim czasie. Doceniamy też naszych stałych klientów, którzy mogą liczyć na korzystne dla nich rabaty. Przekonaj się o tym samemu, odwiedzając nasz serwis.

Mechanik samochodowy w Warszawie — zakres usług

Warsztat samochodowy w Warszawie Jaro-Filtr oferuje swoim klientom szeroki zakres usług. Możesz u nas wykonać przeglądy serwisowy (wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych, rozrządu), diagnostykę komputerową, czy naprawę klimatyzacji.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania nasz auto serwis w Warszawie. W Jaro-Filtr możesz umówić się na wymianę opon, naprawę silników i ich osprzętu czy układów hamulcowych oraz zawieszenia.

Zobacz cennik usług serwisowych


Auto serwis w Warszawie, za którym stoi doświadczenie

Od blisko 30 lat prowadzimy profesjonalny serwis samochodowy w Warszawie. Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Obecnie nasz warsztat mieści się w specjalnie zaprojektowanym do tego celu budynku, który posiada bogate i nowoczesne wyposażenie. Co więcej, na bieżąco modernizujemy to miejsce, aby zapewnić naszym klientom najwyższe standardy obsługi.

Hurtownia motoryzacyjna, znajdująca się obok, gwarantuje szybką dostępność auto części, filtrów, narzędzi warsztatowych i olejów w atrakcyjnych cenach. Mechanicy w naszym warsztacie nie tylko naprawią samochód, ale również udzielą porad na temat prawidłowej eksploatacji pojazdu, czy poinformują o stanie auta i ewentualnie zbliżających się wymianach bądź naprawach. Prowadzimy historię wszystkich serwisowanych u nas samochodów, dzięki nam utrzymasz auto w świetnej kondycji.

Jesteśmy partnerem ProfiAuto

Współpracujemy z ProfiAuto - ogólnopolską siecią, łącząca najlepsze warsztaty, serwisy oraz hurtownie motoryzacyjne na terenie Polski. Dzięki temu partnerstwu możemy zaoferować naszym klientom bogaty wybór asortymentu. Na obecną chwilę w katalogu znajdziesz ponad 300 000 części zamiennych od znanych i cenionych producentów. Ponadto, zamówisz u nas nie tylko oryginalne elementy, ale też wysokiej jakości zamienniki. To daje Ci pewność, że kupisz w Jaro-Filtr części samochodowe dopasowane do zasobów Twojego portfela.

Co jeszcze za nami przemawia? Atutem serwisu samochodowego w Warszawie Jaro-Filtr jest wieloletnie doświadczenie. Działamy na rynku od prawie trzech dekad. Tak wiele lat działalności zawdzięczamy naszym zaufanym klientom, którzy chętnie do nas wracają. Mamy nadzieję, że Ty także dołączysz do tego grona.

Masz jakiekolwiek pytania? Potrzebujesz fachowej porady w doborze części? Zadzwoń lub odwiedź nasz oddział. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.


Formularz kontaktowy

Interesują Cię nasze usługi serwisowe? Chcesz wymienić części lub potrzebujesz innych napraw? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JARO-FILTR Wrzosek Sp.J. z siedzibą w miejscowości Warszawa, ul. Mechaników 12c w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.