Hurtownia motoryzacyjna Warszawa

Mówiąc krótko: Jaro-Filtr zapewnia części eksploatacyjne do auta, jakie tylko Ci potrzebne!

Części zamienne plus wysoka jakość i przystępna cena to firma Jaro-Filtr. W naszej hurtowni motoryzacyjnej w Warszawie znajdziesz wszystkie części samochodowe do każdej popularnej marki auta. Jaro-Filtr gwarantuje, że części zamienne są nowe, najwyższej jakości i oryginalnie zapakowane. Znajdziesz u nas części samochodowe, takie jak np. akumulatory, amortyzatory, elementy metalowo-gumowe, filtry, klocki hamulcowe, sprzęgła, opony, świece, tarcze hamulcowe, narzędzia warsztatowe, termostaty, tłumiki, wycieraczki, żarówki, i wiele innych.

Firma rozpoczęła działalność w skromnym lokalu przy ul. Wysockiego 32, od handlu filtrami marki FILTRON i FIAAM. Do końca roku 1999 firma mieściła się przy ul. Młodzieńczej. Rozszerzono wówczas asortyment o klocki, paski i oleje. W kolejnej siedzibie przy ul. Wolińskiej 14 rozszerzono asortyment i bazę klientów. Dynamiczny rozwój firmy następuje od maja 2003 roku. Firma wprowadziła się do własnej siedziby przy ul. Mechaników 12c. Obecnie posiadamy w magazynie ok. 25000 referencji i ciągle przybywa. Prowadzimy również własny serwis napraw samochodów.

Dlaczego Jaro-Filtr to najlepsza hurtownia samochodowa w Warszawie?

Jesteśmy partnerem ProfiAuto, ogólnopolskiej sieci zrzeszającej hurtownie, warsztaty i sklepy motoryzacyjne w całej Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować Ci produkty od najlepszych producentów, takich jak Lemforder, LuK, Walker, Bosch, Varta czy Centra. Na obecną chwilę współpracujemy z 250 dostawcami części, a nasza oferta liczy ponad 300 tysięcy części zamiennych i akcesoriów samochodowych.

Oczywiście, to nie wszystkie korzyści, które zyskasz, kontaktując się z Jaro-Filtr. Naszym atutem jest profesjonalna i zgrana kadra, to właśnie ona wyróżnia nas na tle innych hurtowni motoryzacyjnych w Warszawie. Pracujący u nas zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, który, mimo sporej wiedzy, nie spoczął na laurach. Dlatego też nasi pracownicy często biorą udział w szkoleniach oraz kursach podnoszących ich kwalifikacje.

W Jaro-Filtr stawiamy na jakość w przystępnej cenie. Profesjonalny zespół i części od najlepszych producentów na rynku to czynniki zapewniające wysokie standardy usługi. Z kolei współpraca z ProfiAuto pozwala nam oferować korzystne dla klientów ceny.

Nasza hurtownia samochodowa w Warszawie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych czy warsztatów.

Certyfikaty i nagrody

W 2003, 2004 i 2005 roku dostaliśmy od firmy Wix-Filtron nagrodę za wykonanie planu sprzedaży.

Zobacz galerię zdjęć »