Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Warszawa

Wycieraczki samochodowe Warszawa

Wycieraczki samochodowe Warszawa

Wymień wycieraczki po zauważeniu pierwszych oznak zużycia. W końcu dla Twojego bezpieczeństwa jest istotne to, by pióra wycieraczek były w dobrym stanie - tylko w taki sposób będziesz mieć dobrą widoczność w czasie jazdy w deszczu, czy gdy pada śnieg.

Posiadamy bogaty wybór wysokiej jakości wycieraczek w dobrej cenie - zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. A co najważniejsze – każdy dostępny w naszej ofercie model jest łatwy w montażu. Jaro-Filtr to najprawdopodobniej najlepsza opcja, jeśli chcesz zamówić wycieraczki samochodowe w Warszawie!

Sprawdź dojazd »

Wycieraczki samochodowe Warszawa | Jaro-Filtr

Objawy zużycia wycieraczek

Wyróżniamy 4 podstawowe oznaki zużycia wycieraczek. Jeśli zauważysz którąkolwiek z nich na przedniej szybie, wtedy koniecznie wymień wycieraczki.

  • Smużenie – na szybie pozostają wąskie smugi, a krawędź gumy jest uszkodzona bądź też załamana.
  • Niewytarte miejsca – na szybie widoczne są niewytarte miejsca.
  • Szarpana i hałaśliwa praca – podczas pracy wycieraczka hałasuje i podskakuje.
  • Zamglona szyba – widoczne są zanieczyszczenia na szybie bądź na gumie wycieraczki.

Dlaczego warto wymienić wycieraczki?

Wycieraczki traktowane są przez kierowców jak mało istotny element wyposażenia samochodu i często nie zwracamy na niego uwagi. Wszystko zmienia się w deszczowy dzień, kiedy okazuje się, że z trudem jesteśmy w stanie dostrzec przez przednią szybę, co dzieje się na drodze. Dopiero w takich sytuacjach, zdajemy sobie sprawę, jak ważne są one dla naszego bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego też nie zwlekaj z wymianą wycieraczek, jeśli zauważysz wymienione w poprzednim akapicie objawy ich zużycia.

Pamiętaj, że zużyte wycieraczki przyczyniają się nie tylko do pogorszenia widoczności, ale mogą też uszkodzić powierzchnię szyby i spowodować na niej mikrozarysowania.

Skontaktuj się z nami »

Odwiedź nasz sklep motoryzacyjny lub zamów części online

Potrzebne części lub zamienniki do auta możesz kupić u nas na dwa sposoby. Sprzedajemy wycieraczki samochodowe w Warszawie – a konkretnie w jednym z naszych dwóch oddziałów. Znajdziesz nas przy ulicy Mechaników 12 c oraz Fabrycznej 14.

Jeśli nie jesteś ze stolicy albo nie masz możliwości odebrać samodzielnie wycieraczek samochodowych w Warszawie, zawsze możesz skorzystać z naszego drugiego wariantu, czyli zamówić wycieraczki online. Pamiętaj, że w razie wątpliwości, czy wybrałeś odpowiedni model, możesz skontaktować się z naszym doradcą przed złożeniem zamówienia. Gwarantujemy też szybki czas dostawy – w większości przypadków otrzymasz interesujące Cię części do 24 godzin.