Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Warszawa

Wulkanizacja Warszawa

Szukasz profesjonalnego warsztatu samochodowego w Warszawie, który udziela usług wulkanizacji? Sprawdź nas! Oferujemy szybką i o wysokiej jakości wymianę oraz naprawę opon w Warszawie.

Wulkanizacja jak to działa?

Z pewnością nie jednej osobie na świecie zdarzyło się już mieć problem z zepsutą oponą samochodową. Pierwszym skojarzeniem jest “wulkanizacja”, po którym szukamy placówki, która w swojej ofercie posiada taką usługę. Jednak sam termin “wulkanizacja” ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Dzisiaj nie oznacza on już jedynie procesu sieciowania kauczuku jak na początku. Mówiąc, myśląc o wulkanizacji mamy na myśli także naprawę, wymianę opon i ich bieżnikowanie.

Sprawdź dojazd »

Wulkanizacja na czym polega?

W procesie wulkanizacji naprawiane są uszkodzone opony. Mogą one być uszkodzone między innymi małymi, ostrymi elementami rozsypanymi na drodze, czy ze względu na niefortunnie ułożony na niej kamień. Takie wypadku mogą skutkować rozszczelnieniem się opony. W zależności czy doszło do mniej lub bardziej poważnych uszkodzeń, będzie potrzebna pomoc specjalisty w tej dziedzinie.

Wulkanizacja na zimno czy ciepło?

Wulkanizacja jako proces naprawy opon samochodowych, to nie łatwa i jednobarwna sprawa. Takiej naprawy można dokonać w dwóch różniących się od siebie technikach.

Wulkanizacja na zimno (bądź chemiczna) to technika naprawy małych uszkodzeń opon samochodowych. Polega ona na wypełnieniu usterki odpowiednim wypełnieniem chemicznym, które uszczelni dziurkę. Przy wykorzystaniu tej metody naprawa przebiega przede wszystkim szybko, a także sprawnie, ponieważ jest ona dostępna od ręki. Jej trwałość to okres do kilkunastu miesięcy.

Wulkanizacja na ciepło to z kolei proces wymagający poświęcenia większej ilości czasu. Jest on konieczny przy naprawie poważnych i zajmujących dużo obszar uszkodzeń opony, bądź gdy uszkodzony jest bok opony. Takie rozwiązanie problemu zapewnia nam długoterminową wytrzymałość naprawy usterki. Jednak wulkanizacja na ciepło ponosi za sobą większe koszta.

Skontaktuj się z nami »

Naprawa i wymiana opon w Warszawie

W naszym serwisie znajdziesz bardzo dobrą jakościowo ofertę. Pomocy wulkanizacyjnej w warsztacie Jaro-Filtr udzielają jedynie najlepsi profesjonaliści w swoim fachu.

Szukając wulkanizacji w Warszawie sprawdź naszą ofertę. W ramach naszych usług można skorzystać z wymiany opon, a także felg stalowych, aluminiowych do 17 cali oraz w wymiarach 18-19 cali. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym wymieniamy również opony Runflat. Oferujemy szybką i sprawną naprawę opon w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie opon w obrębie ich bieżnika.

Nasz warsztat wulkanizacji w Warszawie oferuje najszybsze usługi, które są w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Sprawdź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na wszelkie pytania.

Cennik wulkanizacji:

  • Wymiana opon, felgi stalowe (komplet) - 60 PLN
  • Wymiana opon, felgi aluminiowe do 17 cali (komplet) - 70 PLN
  • Wymiana opon, felgi aluminiowe 18-19 cali (komplet) - 90 PLN
  • Wymiana opon, Bus, felgi stalowe (komplet) - 90 PLN
  • Wymiana opon Runflat - prosimy o kontakt telefoniczny
  • Naprawa opony w obrębie bieżnika - 35 PLN

Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT


Formularz kontaktowy

Interesują Cię nasze usługi wulkanizacyjne? Chcesz wymienić i kupić opony w Warszawie lub potrzebujesz innych napraw? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Jaro-Filtr z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mechaników 12 c w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu.