Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Warszawa

Menu

Części samochodowe Warszawa

Sklep motoryzacyjny Jaro-Filtr to najszerszy asortyment części samochodowych w Warszawie – nasza oferta obejmuje produkty wiodących producentów, odpowiednie do pojazdów wszystkich, popularnych marek.

Części eksploatacyjne do każdego auta

Od początku naszej działalności, naszą specjalność stanowiły materiały eksploatacyjne – przede wszystkim filtry samochodowe. W ciągu 26 lat na rynku, znacząco rozbudowaliśmy nasz asortyment – poza filtrami, olejami i płynami, oferujemy obecnie części zamienne do wszystkich układów samochodu. W naszej ofercie znajdziesz takie elementy jak m.in.:

  • części zawieszenia, takie jak np. amortyzatory i wahacze,
  • elementy układu hamulcowego – tarcze, klocki, szczęki,
  • części układu wydechowego, m.in. tłumiki,
  • części silnika i jego osprzętu – świece, paski i łańcuchy rozrządu, paski klinowe,
  • akumulatory,
  • sprzęgła,
  • żarówki, wycieraczki, elementy metalowo-gumowe – i wiele innych!

Aktualnie, na naszą ofertę składa się ponad 300 000 produktów, pasujących do wszystkich, popularnych pojazdów – gwarantujemy najpełniejszy wybór części do samochodów w Warszawie. W doborze odpowiednich elementów zamiennych pomogą Ci nasi wykwalifikowani pracownicy, możesz również skorzystać z naszego katalogu, opartego o aktualizowane bazy TecDoc, TEMOT, Moto-Profil i Haynes PRO.

Najwyższej jakości auto części w Warszawie

Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów – współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dystrybutorami i oferujemy tylko części pochodzące od wiodących producentów z branży motoryzacyjnej. Kupisz u nas m.in. oryginalne elementy zawieszenia Lemforder, sprzęgła LuK, akumulatory Varta, Bosch, Centa czy Exide, a także filtry marki Filtron, w których dystrybucji specjalizujemy się od pierwszych lat naszej działalności. Każdy z oferowanych przez nas towarów jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Naszą firmę, poza szerokim wyborem i wysoką jakością części zamiennych, wyróżniają również konkurencyjne ceny oferowanych produktów. Naszym stałym klientom zapewniamy elastyczne metody rozliczania oraz odroczoną formę płatności.

Zapraszamy do współpracy!

Dla stałych klientów stosujemy odroczoną formę płatności oraz elastyczne metody rozliczania. Warsztatom oferujemy wyposażenie warsztatowe w zamian za zakupy (tzw. umowa lojalnościowa)