Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Warszawa

Menu

Części samochodowe Warszawa

Sklep motoryzacyjny Jaro-Filtr to najszerszy asortyment części samochodowych w Warszawie – nasza oferta obejmuje produkty wiodących producentów, odpowiednie do pojazdów wszystkich, popularnych marek. 

Sprawdź dojazd »

Części eksploatacyjne do każdego auta

Od początku naszej działalności, naszą specjalność stanowiły materiały eksploatacyjne – przede wszystkim filtry samochodowe. W ciągu 26 lat na rynku, znacząco rozbudowaliśmy nasz asortyment – poza filtrami, olejami i płynami, oferujemy obecnie części zamienne do wszystkich układów samochodu. W naszej ofercie znajdziesz takie elementy jak m.in.:

  • części zawieszenia, takie jak np. amortyzatory i wahacze,
  • elementy układu hamulcowego – tarcze, klocki, szczęki,
  • części układu wydechowego, m.in. tłumiki,
  • części silnika i jego osprzętu – świece, paski i łańcuchy rozrządu, paski klinowe,
  • akumulatory,
  • sprzęgła,
  • żarówki, wycieraczki, elementy metalowo-gumowe – i wiele innych!

Aktualnie, na naszą ofertę składa się ponad 300 000 produktów, pasujących do wszystkich, popularnych pojazdów – gwarantujemy najpełniejszy wybór części do samochodów w Warszawie. W doborze odpowiednich elementów zamiennych pomogą Ci nasi wykwalifikowani pracownicy, możesz również skorzystać z naszego katalogu, opartego o aktualizowane bazy TecDoc, TEMOT, Moto-Profil i Haynes PRO.

czesci_samochodowe_warszawa.jpg

Najwyższej jakości auto części w Warszawie

Produkty oferowane w naszym sklepie z częściami samochodowym w Warszawie są tylko wysokiej jakości – współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dystrybutorami i oferujemy tylko części pochodzące od wiodących producentów z branży motoryzacyjnej. Kupisz u nas m.in. oryginalne elementy zawieszenia Lemforder, sprzęgła LuK, akumulatory Varta, Bosch, Centa czy Exide, a także filtry marki Filtron, w których dystrybucji specjalizujemy się od pierwszych lat naszej działalności. Każdy z oferowanych przez nas towarów jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Naszą firmę, poza szerokim wyborem i wysoką jakością produktów, wyróżniają również konkurencyjne ceny oferowanych auto części w Warszawie. Naszym stałym klientom zapewniamy elastyczne metody rozliczania oraz odroczoną formę płatności.

Zapraszamy do współpracy!

Dla stałych klientów stosujemy odroczoną formę płatności oraz elastyczne metody rozliczania. Warsztatom oferujemy wyposażenie warsztatowe w zamian za zakupy (tzw. umowa lojalnościowa)