Oferta dostosowana do twoich potrzeb

Oferta dla Sklepów i Warsztatów

services

Hurtownia motoryzacyjna
Jaro-Filtr

Od początku swojej działalności prowadzi profesjonalną współpracę z przedsiębiorstwami handlu detalicznego i z firmami usługowo handlowymi, których działalność związana jest w jakikolwiek sposób z branżą samochodową. Zaopatrujemy w części zamienne m.in. warsztaty, sklepy, auto elektryków, lakierników, stacje benzynowe, wulkanizatorów itd.

Posiadamy duży magazyn, co pozwala nam już wcześniej zakupić wszelki towar i przechowywać go u nas. Dzięki temu posiadamy bogaty asortyment, dostępny na wyciągnięcie ręki. Omijamy niepotrzebnych pośredników, kurierów, koszty transportu oraz tzw. firmy outsourcingowe, co sprawia, że ceny u nas są znacznie niższe niż u konkurencji. Wszystkie części zamienne przechowywane są w hurtowni samochodowej w odpowiednich warunkach, co gwarantuje, że zachowają one najwyższą jakość. W konkretnych przypadkach, dbamy o ich wymaganą konserwację.

Oferowane przez Jaro-Filtr części zamienne

Dostarczane są do klientów bezpośrednio z magazynu firmy. Magazyny są naszą własnością, więc klient nie jest obarczany kosztami wynajmu w „niewidoczny” sposób doliczanymi do ceny towaru u konkurencji. Bogaty asortyment zapewnia znalezienie każdego produktu. Jeżeli w wyniku olbrzymiej fali kupujących, chwilowo zabraknie jakiegoś towaru, firma gwarantuje, że wszystkie części samochodowe sprowadza dla klienta maksymalnie w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych sytuacjach dostawa może wydłużyć się do kilku dni, jednak klient jest od razu o tym informowany i zastój ten wynika z winy producenta, a nie Jaro-Filtr.

Potrzebują Państwo części zamienne do auta? Prosimy o kontakt, klikając tutaj. Części samochodowe można zamówić u nas poprzez terminal (czyli potocznie mówiąc online), faksem lub telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań lub niepewności prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Klientów biznesowych, głównie sklepy i warsztaty, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Dla stałych klientów stosujemy odroczoną formę płatności oraz elastyczne metody rozliczania. Warsztatom oferujemy wyposażenie warsztatowe w zamian za zakupy (tzw. umowa lojalnościowa)

Zapraszamy do współpracy!

Zamówienia dla firm transportowych

Firma Jaro-Filtr jest idealnym miejscem zaopatrzenia dla firm transportowych.

Przewóz towarów lub osób wymaga ciągłej, nieskazitelnej sprawności pojazdów i ich nieustannej gotowości do jazdy. Takie firmy muszą inwestować w pewne i niezawodne części samochodowe, gdyż nigdy nie wiadomo, czy nagle auto (najczęściej ciężarowe) nie będzie musiało przemierzać wielkich odległości i sprostać potężnym obciążeniom.
Gwarancja jakości i terminowości to firma Jaro-Filtr.

U nas znajdą Państwo najwyższej jakości

Części zamienne do samochodów ciężarowych wszystkich wiodących producentów. Są to m. in. akumulatory, filtry, klocki hamulcowe, okładziny, żarówki itd. Posiadamy także wyposażenie olejowe i smarowe tzn. wózki do przewozu beczek i smaru z pompami pneumatycznymi, klucze pneumatyczne i wiele innych narzędzi.

Długoletni klienci otrzymują u nas solidne zniżki i możliwość elastycznych sposobów rozliczeń. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

services

Mamy ofertę i dla Ciebie!

Każdy jest ważny!

Zamówienia specjalne, Dla przemysłu, Klienci detaliczni...

Dla przemysłu

services

Jaro-Filtr to perfekcyjny kontrahent dla zaawansowanego przemysłu. Wykorzystywanie globalnych zasobów i przerabianie ich wg ludzkich potrzeb na duża skalę wymaga wielkich nakładów profesjonalnych maszyn.

Jaro-Filtr zadba, żeby miały one zapewnione części zamienne najwyższej jakości. Oferujemy filtry do lakierniczych proszkowych kabin malarskich. Posiadamy filtry, w których zastosowano jako medium filtracyjne celulozę i poliester. Oferujemy szeroki wachlarz różnorodnych wymiarów i typów mocowań.

Zamówienia specjalne

services

Firma Jaro-Filtr wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i prowadzi możliwość składania zamówień specjalnych na części samochodowe. Jeżeli Państwa auto potrzebuje niestandardowe części zamienne np. nietypowe filtry dla których nie można ustalić zamienników, Jaro-filtr zamawia takie części samochodowe dla klienta w fabryce (oczywiście wg wzoru lub wymiarów).

Czas oczekiwania na części zamienne, dla których udaje się ustalić zamienniki wynosi 3 tygodnie. Specjalizujemy się w nietypowych zamówieniach na filtry powietrza, filtry olejowe, filtry paliwowe, filtry pyłkowe oraz filtry hydrauliczne. Zawsze służymy pomocą i radą. Jeżeli potrzebują Państwo nietypowe części zamienne do auta, prosimy o kontakt klikając tutaj.

Klienci detaliczni

services

Jaro-Filtr to nie tylko profesjonalny kontrahent biznesowy – u nas części zamienne do swojego auta może kupić każdy - również klient indywidualny. Dla długoletnich klientów przygotowaliśmy liczne zniżki i promocje np. kartę stałego klienta dającą 10 proc. rabatu na kupowane w Jaro-Filtr części samochodowe.

Prowadzimy pełną obsługę i serwis, dzięki czemu klient może zamontować zakupione części zamienne w naszym warsztacie.

Koszty Przesyłki Kurierskiej

Przesyłka za pobraniem

 • Waga przesyłki Koszt dostawy
 • Do 1 kg 17,00 zł netto
 • Od 1kg do 10kg 18,00 zł netto
 • Od 10kg do 30kg 19,50 zł netto

Przesyłka zwykła

 • Waga przesyłki Koszt dostawy
 • Do 1 kg 15,00 zł netto
 • Od 1kg do 10kg 16,00 zł netto
 • Od 10kg do 30kg 17,50 zł netto

Program lojalnościowy dla stałych klientów

Zbieraj punkty!

Przystąp do programu.
Kupuj wybrane produkty.
Zbieraj punkty promocyjne.
Zebrane punkty wymieniaj na atrakcyjne rabaty!
Za każde zebrane 1000 pkt otrzymasz 25 zł rabatu brutto przy następnych zakupach.

Regulamin promocji poniżej:

services
1000 pkt = 25 zł rabatu

Zasady składania zamówień

Zamówień towaru mogą Państwo dokonywać poprzez:

kontakt telefoniczny z naszym działem sprzedaży.
fax: (022) 743 95 37
e-mail:    biuro@jaro-filtr.com.pl
internet:  Sklep

Przy składaniu pierwszego zamówienia należy podać dane niezbędne do wystawienia dokumentu zakupu i dostarczenia towaru.

W początkowym okresie współpracy (do 3 miesięcy) towar płatny jest gotówką.
W transakcjach bezgotówkowych termin płatności i limit ustalany jest indywidualnie.

ZASADY DOSTAW

Dla klientów z Warszawy i okolic w promieniu do 50 km towar dostarcza JARO-FILTR na własny koszt. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 10:00 (pierwszy wyjazd) lub 14:00 (drugi wyjazd) gwarantujemy dostawę w ciągu 3 godz

Dla klientów z pozostałego obszaru Polski tj. w promieniu większym niż 50 km, koszt transportu ponoszą klienci. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi, które dostarczą towar w ciągu 24 godz. na terenie całego kraju. Zobacz koszty dostawy

services

FLKAT

TERMINAL

Aplikacja "terminal jarofiltr.exe" pozwala na dostęp przez Internet do systemu komputerowego naszej firmy, programu FALCON i jest przeznaczona dla wszystkich osób chcących poznać aktualnie dostępny asortyment czy też jego cenę sprzedaży. Poza tym klienci mogą również online składać zamówienia i tym samym blokować stany magazynowe. Aby dokonywać zakupów przez terminal należy uzyskać indywidualny login i hasło. Prośby należy kierować na adresy: konrad@jaro-filtr.pl, darek@jaro-filtr.pl lub tel. 609 514 004 lub 609 514 002. Własny login i hasło pozwala na wyświetlanie cen zawierających wcześniej ustalone upusty oraz przeglądanie aktualnych płatności - faktur.
Plik do pobrania:
fl5 term_jaro-filtr - 105.exe - terminal o rozdzielczości 105 linii
fl5 term_jaro-filtr - 128.exe - terminal o rozdzielczości 128 linii

Instalacja:
Kreator instalacji poprowadzi Państwa przez ten niezwykle prosty proces, który zajmie zaledwie kilka minut
http://cairo.pl/manual/html/terminal/cairo_1.html

KATALOG - CENNIK FLKAT 2

Nasz nowy system oparty jest na nowoczesnym programie działającym w środowisku MS Windows. Jego najnowsza wersja została przygotowana od podstaw z uwzględnieniem najnowszych dostępnych rozwiązań technicznych i oczekiwań użytkowników. Dzięki zastosowaniu graficznego interfejsu użytkownika, praca z programem jest szybka i łatwa, dzięki czemu każdy użytkownik, już po kilku chwilach kontaktu z nim będzie w stanie zamówić towar.

Plik do pobrania: terminal_jarofiltr_windows.exe

Oto podstawowe zalety Katalogu:

 • dostęp do danych w trybie online
 • szybkie i sprawne złożenie zamówienia
 • dobór części z wykorzystaniem metod wyszukiwania dostępnych w systemie FALCON
 • wyszukiwanie towarów na podstawie danych TecDocExport Format
 • wyświetlanie zdjęć własnych towaru
 • kontrolowanie statusu realizacji zamówienia
 • pracę w wielu językach

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem dostępu do Katalogu Części Jaro-Filtr zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym

services

Filtry FILTRON

Filtry marki FILTRON

Przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów, co dostarczane do producentów samochodów. Ciągłe inwestowanie w zautomatyzowane procesy produkcji, nowe rozwiązania technologiczne, wydajne i nowoczesne linie produkcyjne czy nieustanne poszukiwanie lepszych metod pracy, zapewniają wysoką i powtarzalną jakość produkowanych filtrów

Oferta handlowa to ponad 2300 

Typów Filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. FILTRON jest dostawcą filtrów do takich firm jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.

FILTRON 

Posiada najnowocześniejsze w Europie laboratorium, w którym na stanowiskach do badania filtrów powietrza, oleju i paliwa prowadzi zgodnie z międzynarodowymi standardami bardzo szczegółowe kontrole surowców, detali produkcyjnych oraz wyrobów gotowych. FILTRON współpracuje z firmą macierzystą WIX Filtration Corp., największym producentem filtrów na kontynencie amerykańskim, z siedzibą w USA.

Oto podstawowe typy filtrów dostępne w naszej ofercie:

Filtry powietrza
Zadaniem filtrów powietrza jest zatrzymywanie cząstek stałych, takich jak pyły mineralne, sadza i szczątki organiczne, unoszących się w powietrzu zasysanym przez silnik.

Filtry oleju
Układy olejowe silników spalinowych są układami zamkniętymi, w których olej jest substancją smarującą oraz chłodzącą ruchome elementy.

Filtry paliwa
Filtry paliwa zatrzymują zanieczyszczenia znajdujące się w benzynie, oleju napędowym, a nawet są stosowane w instalacjach LPG, skutecznie chroniąc precyzyjne elementy układu paliwowego silników spalinowych przed szybkim zużyciem.

Filtry przeciwpyłkowe
Filtry przeciwpyłkowe nazywane także filtrami kabinowymi oczyszczają powietrze, które zasysane bezpośrednio znad drogi, wtłaczane jest przez układ wentylacji lub klimatyzację do kabiny pasażerskiej samochodów.

Filtry dla przemysłu
Niebywale różnorodną grupę stanowią filtry stosowane w instalacjach przemysłowych. Najogólniej mówiąc służą one do oddzielania cząstek stałych od płynów, bądź cieczy od gazów.

Osuszacze powietrza
Osuszacze powietrza stosowane są w instalacjach pneumatycznych, ponieważ wilgoć znajdująca się w zasysanym powietrzu w wyniku zmian ciśnienia i temperatury skrapla się na wewnętrznych ściankach instalacji intensyfikując proces korozji metalowych przewodów, zaworów i elementów siłowników.

Filtry cieczy chłodzących
Filtry cieczy chłodzącej stosowane są w dużych silnikach wysokoprężnych samochodów ciężarowych i maszyn użytkowych.

Filtry hydrauliczne
Filtry oleju hydraulicznego są ważnym elementem układów hydraulicznych wykorzystywanych zarówno w motoryzacji, jak i poza nią.